Titles you rated
CarsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0