Series
Ratings
98
Love Live! Superstar!!Rated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0
The Heike StoryRated ★ 3.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
AnotherRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.0
Akame ga Kill!Rated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0