Movies
Ratings
146
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
BenjiRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Perfect StormRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0