Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0