Movies
Ratings
983
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Robin HoodRated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 1.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 4.0