Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 0.5
- 僕だけのマドンナRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
BigRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5- 한일톱텐쇼Rated ★ 3.0
- 한일가왕전Rated ★ 3.0
Cheer UpRated ★ 3.0
쿵도령Rated ★ 3.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 2.5
Oh! YoungsimiRated ★ 0.5