Movies
Ratings
146
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
WickedRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5