Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0