Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.5
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.5
Big StanRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.0