Movies
Ratings
142
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0- Heavy SnowRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5