Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Not OthersRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0