Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0