Titles you rated
ProtégéRated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 5.0
The Legend IRated ★ 4.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 2.0
The Living DaylightsRated ★ 5.0
The BladeRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 5.0
The Cable GuyRated ★ 2.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 4.0