Movies
Ratings
607
SicarioRated ★ 2.0
Lovers VanishedRated ★ 1.5
No RegretRated ★ 2.0
Modern BoyRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
A Man of ReasonRated ★ 1.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
A PetalRated ★ 2.0- ChangeRated ★ 1.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.5- A BatRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The Invisible ManRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0