Movies
Ratings
1089
BilbyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5