Movies
Ratings
1051
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
The Devil on TrialRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5