Titles you rated
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0