Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The English PatientRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0