Movies
Ratings
419
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Carry OnRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 4.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 5.0
Samantha: An American Girl HolidayRated ★ 5.0
The Break-UpRated ★ 3.5
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Tulip FeverRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.0
MadeleineRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The Map of Tiny Perfect ThingsRated ★ 3.5