Titles you rated
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5