Titles you rated
Tastefully YoursRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.5
No Good DeedRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
EricRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0