Movies
Ratings
299
SilmidoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0