Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 4.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Fading GigoloRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5