Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 3.5