Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
Only One PersonRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0