Titles you rated
BerserkRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0- Powerpuff Girls ZRated ★ 3.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5
Uncle GrandpaRated ★ 3.5
TV Animal FarmRated ★ 3.5- Hello JadooRated ★ 3.0