Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5