Movies
Ratings
100
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0