Movies
Ratings
148
IdaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.5- BreathRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0- The Land of Morning CalmRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0