Titles you rated
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.0- Old Enough! Season 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 1.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0