Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0