Movies
Ratings
1085
FrankensteinRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5