Series
Ratings
38
Strangers From HellRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0