Series
Ratings
71
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
Real MenRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 1.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 1.5
RomanceRated ★ 1.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 1.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
On AirRated ★ 1.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5