Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Shrek the HallsRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 4.0- Door to the NightRated ★ 1.0
BrokenRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5