Titles you rated
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0