Movies
Ratings
20
To Be Killed by a High School GirlRated ★ 2.0
American UltraRated ★ 2.5
A Few Moments of CheersRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Hard CoreRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ProphecyRated ★ 2.5
I Was a Teenage FrankensteinRated ★ 3.0
Santa SangreRated ★ 3.5
Hot Girls WantedRated ★ 1.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
HyakuemuRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.5
From BeyondRated ★ 3.5
We Are Little ZombiesRated ★ 3.0
How to Talk to Girls at PartiesRated ★ 3.0