Movies
Ratings
91
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0