Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0