Movies
Ratings
72
Jack ReacherRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5