Series
Ratings
40
VRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.5
GothamRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0