Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0