Titles you rated
Kemono JihenRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
We Got DivorcedRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Angels of DeathRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0