Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5