Titles you rated
RushRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
WaterboysRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0