Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Garden of RemembranceRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Kim's VideoRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0