Titles you rated
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
High ScoreRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5