Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5