Movies
Ratings
136
MasqueradeRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0