Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0